sylwester druk

31.12 SYLWESTER W OPCJI! GRAJĄ: Hen / Polar

Podczas Sylwestra w Poznaniu kluby proponują swoim Gościom zazwyczaj baaardzo drogie imprezy, na których balowe suknie Pań zajmują 2/3 parkietu a serwowane zimne nóżki jeszcze przed północą wyglądają jak z ubiegłego roku…

Kto ma idealne rozwiązanie dla miłośników prawdziwych imprez? Klub Opcja!

Sylwester w Poznaniu to nie tylko długie kiecki, rosyjski szampan pity na najgorszej imprezie miejskiej i myślenie – ile pieniędzy miasto wydało na pokaz sztucznych ogni!

Najlepsza impreza sylwestrowa 2014/15 w Poznaniu? Klub Opcja i trzy poziomy wypełnione tak najlepszymi remixami hitów, przy których tańczyliśmy cały rok, jak i nieśmiertelnymi funkowymi evergreenami! Grających dla Was DJów : Polara oraz Hena – nie trzeba przedstawiać klubowiczom z Poznania :)

Podczas Sylwestra – Opcja rozkręci najlepszą imprezę kończącego się roku! Możecie na niej być nawet za 40PLN!

Co, oprócz najlepszej imprezy Sylwestrowej w Poznaniu, jest wliczone w cenę biletu?

Oferujemy Wam piwo, lampkę szampana, 30% zniżki przy zakupie wybranych butelek alkoholi oraz szatnię.

Kto bywa na imprezach w Opcji, ten wie, że w związku z popularnością naszego Klubu, czasem macie swoje miejsce tylko na parkiecie.

Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasza ulubiona sofa 😉 będzie Wasza przez całą sylwestrową noc – możecie wybrać opcję biletów z rezerwacją miejsca siedzącego – dla Was i Waszej ekipy :)

Aaaby 😉 zarezerwować Sylwestra w Opcji dzwońcie: 665 808 000 lub piszcie: info@klubopcja.pl

Wejściówki bez rezerwacji miejsca siedzącego dostępne na Biletomat.pl

Chcąc dać szansę wszystkim, którzy nie będą mogli zdecydować się – gdzie pójść na Sylwestra w Poznaniu – Opcja organizuje imprezę, na którą możecie wbić się także bezpośrednio w Noc Sylwestrową, nawet jeśli nie zabookujecie wcześniej biletów*.

* Ta opcja będzie możliwa, jeśli w Klubie będzie odpowiednio dużo miejsca, aby kolejne osoby miały dostęp do szatni i parkietu.

 

Start: godz. 20:00

Wjazd: I pula biletów: 40 PLN WSTĘP / 80 PLN WSTĘP + REZERWACJA MIEJSCA

II pula biletów: 50 PLN WSTĘP / 100 PLN WSTĘP + REZERWACJA MIEJSCA

Cena zawiera także piwo, lampkę szampana, 30% zniżki przy zakupie wybranych butelek alkoholi oraz szatnię