10997455_609760419154562_5034351119704361413_n

25.03 ŚRODA: PRÓBOWNIA (KONCERT JULIA BARTKOWIAK Z ZESPOŁEM) + JAM SESSION + OPCJA ON THE ROCKS)

Gdzie posłuchać muzyki na żywo w Poznaniu? Dokąd pójść na dobrą imprezę w środę? Poznań daje sporo możliwości. Klub Opcja daje Wam jako jedyne miejsce w naszym mieście 2w1! Koncert + najlepsze jam session w Poznaniu + dobra impreza – oto, co ma dla Was klub Opcja w każdą środę! I to za darmo!

W tę środę klub Opcja w ramach imprezy Próbownia zaprasza na koncert Julii Bartkowiak z Zespołem , po którym zapraszamy na jam session! :)

Jeśli jednak TO dla Was za mało, Dawid Piechocki AKA Dawid Ma Piec (Radio Afera) na parterze Waszego ulubionego klubu w Poznaniu ;) rozkręci imprezę Opcja On The Rocks.

Start: godz. 21

Wjazd: FREE!

Harmonogram:

1. 21:15 koncert
2. O 22:00 zaczynamy Jam Session

Dajcie znać na Facebook’u Klubu Opcja, że widzimy się w środę wieczorem!

Julia Bartkowiak – wokalistka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Laureatka wielu Ogólnopolskich i Międzynarodowych Festiwali. Przez kilka lat szkoliła się wokalnie oraz ukończyła studium muzyczne w klasie fortepianu. Od niedawna tworzy własną muzykę i zaprosiła do współpracy muzyków z Wielkopolski.
Zespół towarzyszący Julii na scenie składa się z 6 niezwykłych osobistości : Aleksandra Wrotyńska – chórek, Jacek Golimowski – gitara akustyczna, Kacper Karman – gitara elektryczna, Jakub Żeleźny – gitara basowa, Leszek Wawrzynowicz – klawisze, Maciej Karliński – perskusja. Piosenki zahaczają o pop, rock, funky. 25 marca wykonają dla Was swoje najnowsze
utwory między innymi singiel: „Slow down”.