17.04 net

17.04 PIĄTEK: ŚWIEŻE BITEM PIĄTKI! GRAJĄ: ZILVINAS NORUISIS / WARSON / CZIKITAS BROTHERS / BOOGIE

Uwaga! Nowa impreza! Klub Opcja rozpoczyna nowy cykl Świeże Bitem Piątki! W Opcji (jak zwykle) będziecie tańczyć i pić Wasze ulubione alkohole ~:) ale… do tańca będzie porywać Was muzyka prezentowana przez DJ’ów, którzy na co dzień rozpalają parkiety klubów w innych miastach Polski i Europy!

Podczas pierwszej edycji Świeżych Bitem Piątków w klubie Opcja muzykę prezentować będą:

Zilvinas Nourisis litewski specjalista od funky, rare groove i jazz’u, którego poza występami w Wilnie, można równie często usłyszeć w klubach Berlina, Warszawy i Lublina.

Czikitas Brothers – duet braci z Dolnego Śląska. Na co dzień zajmują się własną restauracją. W chwilach wolnych od serwowania steków i polewania wina zajmują się między innymi kolekcjonowaniem winyli – głównie z muzyką soul, protoplastami boogie, klasycznymi utworami disco, ale także współczesnymi editami z pogranicza slow-motion-house. Najczęściej prezentowane przez nich dźwięki uruchamiają parkiety Wrocławia

Warson to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich dj’ów, wywodzi się z Trójmiasta, jednak obecnie ciężko znaleźć miasto w którym by nie grał. Zgodnie z hasłem „muzyka musi mieć groove”, w jego mixach królują głównie afroamerykańskie rytmy. Profesjonalizm, otwartość i wszechstronność nie pozwalają mu jednak na poprzestanie na tych kilku gatunkach – na imprezach pod wodzą Warsona usłyszycie również house, drum and bass oraz break beat.

Naszych gości wspierać będą nasi niezmordowani Bojownicy na rzecz Dobrych Imprez: Boogie i Fru :)

Start: godz. 22

Wjazd: 10 / 15 PLN

1495129_964222150254714_7734391594496326636_o