szpagarty

29.05 PIĄTEK: SZPAGARTY VOL. 25

Kto raz odwiedził SzpagArty w klubie Opcja, ten zapewne będzie naszym gościem także w piątek, 29.05

Po raz 25. zapraszamy wszystkich, którzy lubią obcować ze Street Artem, oraz chcą się przy tym dobrze bawić, czyli… chyba wszystkich :)

Będzie dużo sztuki i jeszcze więcej muzyki a trzy piętra klubu Opcja w piątek będą zapewne jak zwykle pękać w szwach.

Co konkretnie będzie się działo podczas SzpagArtów Vol 25?

Panie i Panowie na Szpagartach nr 25 będziemy mieli zaszczyt gościć Nespoon – artystkę o międzynarodowej sławie, która łączy ze sobą najróżniejsze techniki, w tym ceramikę oraz technikę szablonu. Przyjedzie do nas wprost z serca Warszawy, a towarzyszyć jej będzie Maniac, który współpracował już z Nespoon nie raz. Co zmalują nasi goście? Tego nie wiemy, ale wiemy, że będzie to dobre.Ajjjt.

Na parterze klubu będziecie mogli usłyszeć chłopaków z Funky Fellaz, czyli Stroogiego i Wronę, którzy zamiotą parkiet swoja funkową stylówą. Właśnie tam swoje szalone tańce pokażą Wam zaproszeni przez nas B-boy’e. Na ścianach natomiast będziecie mogli zobaczyć prace Nespoon oraz Maniaca. To jedyna taka okazja, żeby być tak blisko ulicy w klubie. Piętro wyżej za konsoletą pojawi się człowiek, beż którego nie byłoby niczego, czyli Kangur (Hałas!!). Towarzyszyć mu będą chłopaki z Apli Papli, czyli nasi mistrzowie świata w kategorii Live – Acts. Kto był ten wie, że grają na żywca jak nikt inny. Samą górę przejmą nasi przyjaciele z Torunia czyli Chmielix oraz StosunkowoDobry, którzy przygotowali na tą okazję świeża dawkę tego, co najlepsze.

Coś się zaczyna, coś się kończy… Aby się cały czas rozwijać i nie stać w miejscu lecimy dalej nad miastem. To dla Was ostatnia okazja żeby napić się wraz z nami w Opcji w zacnym gronie i podsumować 25 edycji imprezy, która na stałe wpisała się w kulturalną mapę naszego pięknego miasta. Nie może Was zabraknąć. Nie tym razem.

Start: godz. 22 /

Wjazd: 10 / 15 PLN