7.11 TAŃCZ BEZ WSTYDU || grają DANEK STRUGI i MIKOS

Dobrze wiecie, że w sobotę warto postawić na klasykę – i nie mamy na myśli outfitu, z tym w sobotni wieczór wręcz należy poeksperymentować 🙂

W sobotę stawiacie na imprezowy klasyk, czyli Tańcz Bez Wstydu w klubie OPCJA!

I to jest słuszna koncepcja! W tę sobotę o wyrwanie Was na jeden z trzech parkietów w klubie przy Półwiejskiej 18 powalczą:

Mikos er, połówka kolektywu We The Artists z Poznania. Rezydent sieci klubów Czekolada i Słodownia, ambasador marki Jagermeister, członek projektu Łowcy. Muzyczny wariat, za deckami od 4 lat, z muzyką związany od zawsze. W trakcie swoich setów ceni sobie ogromną różnorodność, swoimi szybkimi dynamicznymi miksami rozgrzewa parkiet do maksimum. Jego specjalności to hip-hop/rap/r&b/twerk/trap!
Bywalec wielu kubów w Polsce (Poznań, Sopot, Warszawa, Lublin, Zielona Góra, Toruń, Olsztyn, Kraków, Bydgoszcz) jak i za granicą (Szwajcaria i Francja). Dzielił z scenę z takimi osobistościami jak: Dirtyphonics, The Boomzers, Balzebass, Gooral, Haezer, Fukkk Off, Sick Physical, Freak Slaughter, Foxhole443 Crew, Dawid Podsiadło, Grubson, Borgore i wielu innych!

Dj Danek czołowy hip-hopowy Dj na Zielonogórskiej scenie, który swoją przygodę z gramofonami rozpoczął w 2006r. Według Radia Index „jedna z czołowych postaci Lubuskiego hip-hopu” natomiast Radio Rewers mówi o nim: „jeden z najbardziej utalentowanych i perspektywicznych DJ’ów młodego pokolenia.” W swoim dorobku ma zagranych kilkaset koncertów oraz imprez. Na prowadzonych przez niego klubowych imprezach usłyszysz mieszkankę stylów: Rap, Mashup, R’n’B, Twerk, Trap, Dancehall. Przy rapowych nagraniach gościnnie występował z takimi artystami jak: Peja, Zeus, Ero, Słoń, Małpa, Kękę, Quebonafide, Duże Pe, Rahim, Wojtas (Wyp3), VNM, FU, Numer Raz, Spinache, Proceente, Bisz (B.O.K), Młody M, Hukos, Flint, Bonson, Echinacea, Hipotonia, Dudek RPK, Bonus RPK. Współpracował również z artystami z zagranicy: Jeru Da Damaja, Paul Ray, Shade Sheist, XL Middleton, Enois Scroggins, Bangkok – Mike One

Dj Strugi Woogie Boogie Członek djskiego duetu Funky Fellaz Bboy w ekipie Spontan Funky Sh!t

https://www.facebook.com/mikoser/
https://www.facebook.com/wetheartists/
https://m.soundcloud.com/mikosr

www.djdanek.pl , www.myspace.com/djdaneklmt , http://soundcloud.com/djdanek

https://www.facebook.com/djstrugi

Wjazd: 15 / 20 PLN