oprahbday

29.01 OPRAH BDAY PARTY || Rubin / BBG / Maqoo

Jeśli impreza urodzinowa to tylko oni!

Jeśli piątkowy wieczór to TYLKO ONI!

Tej nocy zapraszamy Was na najgorętszą imprezę w mieście!

RUBIN ROBI RABAN imprezowy Kot, Party Rocker pełną gębą. Zanim stanął za djką przez kilka lat koncertował w całym kraju udzielając się w kilku zespołach ze sceny hardcore. Graniem imprez zainteresował się w 2009 roku i mniej więcej od tego czasu może narzekać na brak wolnych wieczorów, bo djem jest na tyle często, że jeśli akurat nie gra, to prawdopodobnie odsypia. Kręcąc czarnymi płytami lawiruje między rapem, funkiem, breakbeatem, tanecznymi klasykami w zaskakujących aranżacjach, dorzucając do tego elementy trapu, twerku, d’n’b i deep house. Potrafi doskonale wczuć się w klimat publiki zebranej w klubie i doprowadzić ją do prawdziwej euforii na parkiecie. W 2014 roku do sieci trafiły jego dwa blendtape’y („Polskie Utrapienie”, „#PARTYRAP„). Wiosną 2015 roku we współpracy z The Avenue ukazało się pierwsze wydawnictwo na cd zawierające promomix „Music 4 The People”.
Rubin ma na swoim koncie kilkaset imprez w takich klubach jak: Opcja (Pzn), Eskulap (Pzn), Mewa Towarzyska (Spt), Czekolada (Pzn, Spt), Frantic (Krk), Glow (Łódź), Soda (Bdg), Klub SQ (Pzn), Pomost511 (Wwa), One Love (ZG), Dworzec Tatrzański (Zakopane), Prime (Katowice), Loft (Jastarnia), Mockba (Toruń), Kolor Niebieski (Wwa), Pacha (Pzn), Sen Pszczoły (Wwa), W Starym Kinie (Pzn), Pod Minogą (Pzn), Czytelnia (Pzn), Dragon Club (Pzn), Club 22 (Pzn), Buddha Bar (Pzn), Magazyn Cafe (Zltw), Generator (Zltw).

Dj Black Belt Greg koncertowy DJ Tego Typa Mesa ma na koncie kilka mixtape’ów i wiele cutów, ale wciąż znajduje się na wznoszącej fali „rozkręcania się”. Na pierwsze gramofony zarobił pracując jako elektryk, choć mógłby zostać „ochroniarzem Patrykiem” – ma I stopień mistrzowski taekwondo (czarny pas).
Urodzony w 1989 r. Greg wypłynął na szersze wody grając imprezy w rodzinnym Mińsku Mazowieckim, gdzie wyhaczył go DJ Hubson. Późniejsze koncerty z Blow i okazjonalne z VNM’em i Eldo zaowocowały pełnym etatem u Mesa, z którym do dziś gra trasy.
Muzyczne korzenie Black Belt Grega sięgają legendarnych imprez w „Piątkach” w warszawskim Pałacu Kultury. Breaks/BreakBeat/Classic Hip Hop/Funk/Disco Funk/Nu-Funk/Funky Breaks to jego podstawy, ale jak każdy dobry DJ inspiracje czerpie z każdej mocnej gałęzi brzmień. Greg grał imprezy w wielu warszawskich klubach, m.in. w Kolorze Niebieskim, Karmelu, Urban Garden, Powiększeniu, 1500m2, 55, był też jednym z głównych dj’ów na Orange Warsaw Festival w 2012r. Odpowiadał też za wielce szanowany w pewnych kręgach Alkopoligamia Soundsystem na festiwalu Hip Hop Kemp.
Black Belt Greg wydał świetnie przyjęte mixtape’y „Friday Foster”, „Black Belt Greg i Lepsze Żbiki” oraz „Love Your Songs”, jest też aktywny na platformie Soundcloud. Umiejętności dobierania scratchy i cutów najlepiej podsumowują jego produkcje z Mesem na czele z singlem pt. „LOVEYOURLIFE”.

Maciej Dobkowicz Maqoo człowiek zafascynowany dobrym brzmieniem. Jeśli nie jesteście gotowi na całonocną rozmowę o muzyce nie zaczynajcie 😉 Twórca kanału yt szosta45 (gorąco polecamy!).

Start 22:00
Wstęp 10/ 15 PLN