tbw_23_01

23.01 TAŃCZ BEZ WSTYDU grają: Hen / Vader / Margin

Dobrze wiecie, że w sobotę warto postawić na klasykę – i nie mamy na myśli outfitu, z tym w sobotni wieczór wręcz należy poeksperymentować :)

W sobotę stawiacie na imprezowy klasyk, czyli Tańcz Bez Wstydu w klubie OPCJA!

I to jest słuszna koncepcja! W tę sobotę o wyrwanie Was na jeden z trzech parkietów w klubie przy Półwiejskiej 18 powalczą:

Dj Hen zajmuje się muzyką od 1998 roku! Na swoim koncie ma kilkadziesiąt legalnych albumów, przy których współpracowal jako DJ! Zaczynał swoja przygode w 2000 roku będąc członkiem projektu BondSkład oraz Aifam.
W 2002 Rozpoczął wspołpracę z raperem DonGuralEsko przy jego pierwszej solowej płycie „Opowieści z betonowego lasu” i do 2012 roku współpracował przy każdym projekcie tego artysty.
Dj Hen ma na koncie w udział w kilkunastu turniejach i mistrzostwach Polski DJ (DMC, ITF/IDA, Vestax Estravganza – podejmując miejsce na podium).
Nagrał również kilka Mixtape’ów oraz jest autorem remixów imprezowych, które sprawdzają się jako bangery na imprezach!
Od roku 2008 zagrał kilkaset imprez i ponad 500 koncertów, z najlepszymi raperami w Polsce min. Gural, Kasta Squad, Fokus, Jamal, Grubson, Kaczor! W latach 2007-2009 prowadził własną, autorską audycję Hip Hop’owa w Wielkopolskim paśmie radia PLANETA.FM. Był autorem i redaktorem jedynych wiadomości o kulturze Hip Hop w Polsce – Rapiszon News.
Obecnie jest członkiem ekipy High Tunes DJs.

Margin to wieloletni wyjadacz poznańskiej sceny muzycznej. Nie podchodźcie, nie pytajcie o kawałek, nie pytajcie o „coś szybszego”- gotów poświęcić Wasze zdrowie w imię zasad 😀
Jeśli macie ochotę posłuchać go nie w Opcji, włączcie radio i wygodnie usiądźcie w fotelu.

Vader… „oj Piotrek” wzdychają dziewczyny pod didżejką ale dla niego najważniejsze jest nowe serato i Gwiezdne Wojny! Choć po jego ostatniej imprezie znaleźliśmy koronkową bieliznę za didżejką interesowało go tylko czy znalazł się tam też miecz świetlny! ♥

Start 22:00
Wstęp 15/20 PLN