ekspress

22.01 EKSPRESS BTR / Gafo / Soina

Ekspress na stałe zagościł w Klubie OPCJA i to nie bez powodu! Zakochaliście się w muzycznej podróży i gościnnych występach didżejów z inncyh miast! W tym miesiącu grać będą:

D.j. Gafo z Lublina, który miksuje jak nikt! Do tego wysyła mnóstwo pozytywnej energii zza didżejki! Śpieszcie do Opcji, bo Gafo wkrótce wyrusza w podróż i robi sobie kilku miesięczną przerwę od mroźnej Polski i zadymionych klubów.

DJ BTR to niekwestionowany mistrz muzyki klubowej! Odwiedzajcie jego profil, jest co włączyć i umilić sobie dzień. Oficjalnie na fb pisze o sobie: W ciągu swojej 15-letniej działalności miał okazję dzielić scenę z artystami z zagranicy (m.in. DJ Shadow, Dub Pistols, The Freestylers, US3, Jack Beats, The Jillionaire, Zion Train, dj Food, dj Vadim, Gramophonedzie, Jon Kennedy, 813, Zebra Katz) oraz z kraju (Kamp, O.S.T.R, Fisz, Tworzywo Sztuczne, Stasio). Był
rezydentem lub stale współpracował z m.in.; INQ, Hipnoza – Katowice, Skup Kultury, Kloster Pub – Tychy, Qushi, Ministerstwo – Kraków, Papryka, Versalka, Mewa Towarzyska, Wtedy, Sfinks700 – Sopot i wielu innych. O sobie mówi: „Fascynat synkop. Piewca tłustego basu. Entuzjasta skreczu“. Jego didżejską specjalnością są nowoczesne amerykańskie i brytyjskie elektroniczne brzmienia klubowe łączone z tropikalnymi akcentami, jamajskim reggae i reggaetonem, czy rapem. Jeden z pierwszych djów w Polsce promujących Trap Music. Ostatnio związany z projektem Midnite Kush (facebook.com/midnitekushdjs).

DJ Soina prawie 62tys. lajkujących go na fejsbuku robi wrażenie! Gatunek: OFFICIAL DJ : BEATS BY DR.DRE x TRIPLE IMPACT x WSRH x KRĘCI MNIE VINYL x SZPADYZOR.REC x EMPIRE MUSIC STUDIO

Start 22:00
Wstęp 10/ 15 PLN