tbw_16_01

16.01 TAŃCZ BEZ WSTYDU grają: Hen / Margin / Polar

Dobrze wiecie, że w sobotę warto postawić na klasykę – i nie mamy na myśli outfitu, z tym w sobotni wieczór wręcz należy poeksperymentować :)

W sobotę stawiacie na imprezowy klasyk, czyli Tańcz Bez Wstydu w klubie OPCJA!

I to jest słuszna koncepcja! W tę sobotę o wyrwanie Was na jeden z trzech parkietów w klubie przy Półwiejskiej 18 powalczą:

Dj Hen zajmuje się muzyką od 1998 roku! Na swoim koncie ma kilkadziesiąt legalnych albumów, przy których współpracowal jako DJ! Zaczynał swoja przygode w 2000 roku będąc członkiem projektu BondSkład oraz Aifam.
W 2002 Rozpoczął wspołpracę z raperem DonGuralEsko przy jego pierwszej solowej płycie „Opowieści z betonowego lasu” i do 2012 roku współpracował przy każdym projekcie tego artysty.
Dj Hen ma na koncie w udział w kilkunastu turniejach i mistrzostwach Polski DJ (DMC, ITF/IDA, Vestax Estravganza – podejmując miejsce na podium).
Nagrał również kilka Mixtape’ów oraz jest autorem remixów imprezowych, które sprawdzają się jako bangery na imprezach!
Od roku 2008 zagrał kilkaset imprez i ponad 500 koncertów, z najlepszymi raperami w Polsce min. Gural, Kasta Squad, Fokus, Jamal, Grubson, Kaczor! W latach 2007-2009 prowadził własną, autorską audycję Hip Hop’owa w Wielkopolskim paśmie radia PLANETA.FM. Był autorem i redaktorem jedynych wiadomości o kulturze Hip Hop w Polsce – Rapiszon News.
Obecnie jest członkiem ekipy High Tunes DJs.

Jakub DjPolar Polaczyk to niekwestionowany łamacz kobiecych serc! Niejednokrotnie spławiał czekające na niego dziewczyny, bo lepszą opcją na zakończenie wieczoru było pójście z barmanami na tatara po pracy! Wyobrażacie to sobie?! 😀
Jakub nie ma już terminów na najbliższe tygodnie, więc tłumnie przybywajcie go posłuchać!

Margin jaki jest każdy wie! Możecie go posłuchać w Opcji w czwartki. Lub włączyć Radio Merkury. Zamęt na pewno pochłonie Was bez reszty!

Start 22:00
Wstęp 15/20 PLN