tbw_02_01

02.01 TAŃCZ BEZ WSTYDU grają: Hen / Strugi / Majk L

Dobrze wiecie, że w sobotę warto postawić na klasykę – i nie mamy na myśli outfitu, z tym w sobotni wieczór wręcz należy poeksperymentować :)

W pierwszą sobotę roku postawcie na imprezowy klasyk, czyli Tańcz Bez Wstydu w klubie OPCJA!

To słuszna koncepcja! W tę sobotę o wyrwanie Was na jeden z trzech parkietów w klubie przy Półwiejskiej 18 powalczą:

Dj Hen zajmuje się muzyką od 1998 roku! Na swoim koncie ma kilkadziesiąt legalnych albumów, przy których współpracowal jako DJ! Zaczynał swoja przygode w 2000 roku będąc członkiem projektu BondSkład oraz Aifam.
W 2002 Rozpoczął wspołpracę z raperem DonGuralEsko przy jego pierwszej solowej płycie „Opowieści z betonowego lasu” i do 2012 roku współpracował przy każdym projekcie tego artysty.
Dj Hen ma na koncie w udział w kilkunastu turniejach i mistrzostwach Polski DJ (DMC, ITF/IDA, Vestax Estravganza – podejmując miejsce na podium).
Nagrał również kilka Mixtape’ów oraz jest autorem remixów imprezowych, które sprawdzają się jako bangery na imprezach!
Od roku 2008 zagrał kilkaset imprez i ponad 500 koncertów, z najlepszymi raperami w Polsce min. Gural, Kasta Squad, Fokus, Jamal, Grubson, Kaczor! W latach 2007-2009 prowadził własną, autorską audycję Hip Hop’owa w Wielkopolskim paśmie radia PLANETA.FM. Był autorem i redaktorem jedynych wiadomości o kulturze Hip Hop w Polsce – Rapiszon News.
Obecnie jest członkiem ekipy High Tunes DJs.

Dj Strugi Woogie Boogie który skutecznie rozbudzi Was z posylwestrowego kaca! Jego imprezy zawsze gwarantują obecność jego tańczących koleżanek a tu uwaga…jest na czym zawiesić oko! 😀

Dj Majk L to młody narybek poznańskiej sceny didżejskiej! Gwarantuje najlepszą z możliwych selekcję muzyczną. Możemy Wam też obiecać, że nikt tak jak on nie będzie pieklił się, żeby zachęcić Was do pobujania się na parkiecie.

Start 22:00
Wstęp 15/20 PLN
——————–
Rezerwacje:
665 808 000
lub info@klubopcja.pl