classicRNB3-page-001

17.03 Classic R&B: Snack & Twister / War / Margin. Lista FB do 23.00 free

**Classic R&B to cykl imprez oraz kompilacji stworzonych i wydawanych przez Dj Twistera oraz Snacka. Każdy chyba kojarzy sety puszczane przez dj-ów w całej Polsce jako warm upy przed własnymi występami – tego wieczoru będzie można usłyszeć je na żywo w Opcji. Duet ze Szczecina zaprezentuje mieszankę klubowych, bujających kawałków czarnej muzyki. Nie zabraknie przebojów Toni Braxton, Donell Jones, TLC, Mary J.Blige, Salt and Pepa, Brandy, KC and Jojo, Blackstreet, Ginuwine, Usher, 112, Destinys Child, En Vougue, Mark Morisson jak i współczesnych hisciorów tego gatunku.

** DJ WAR – członek Ready for War SoundSystem, Dj z zawodu od ponad 13 lat. Rocznik 1986 swoją pierwszą imprezę zagrał mając 15 lat, krótko potym historycznym fakcie zakupił swoje pierwsze Vestaxy i ruszył w Polskę, łamiąc serca wyuzdanym nastolatkom. Na dzień dzisiejszy ma za sobą ponad 1200 zagranych imprez, co plasuje go w czołówce polskiego dj’ingu, w swoich setach serwuje mashup karaibskich brzmień jak Dancehall/Reggae/Soca z klasycznym HipHopem czy R&B aż po świeże brzmienia sceny klubowej Trap/Dubstep/Jungle/House a to wszystko doprawione porcją skreczy, loopów oraz efektów przy użyciu najnowszych osiągnięć techniki. Przez lata swojej działalności na Polskiej scenie muzycznej miał okazje współpracować koncertowo i studyjnie z czołówkom wokalistów sceny hiphop/reggae/dancehall. Nadworny dj Don Guralesko, współtwórca projektów: CO CIE TRAPY oraz Mordor Muzik .Więcej szczegółów na profilu artysty.

**Wojtek Dominik aka Dj Margin to chodząca kopalnia muzyki. Jeśli nie znasz tytułu jakiejś piosenki, zapytaj, On na pewno zna. Fan starego i nowego, elektroniki i klasyki. Na jego imprezach można spodziewać się dużej dawki czarnych brzmień r&b, soulu, funku, disco, housu, break beatu oraz remixów i editów znanych lub mniej znanych artystów. Potrafi porwać do tańca zarówno starsze jak i młodsze grono parkietowych wyjadaczy. Nikt tak jak On nie wyczuwa publiczności, w jego setach spotkasz zarówno komercję jak i alternatywę, a wszystko zależy od tego na co masz w danym momencie ochotę. Jeżeli nie masz co robić w środowy wieczór o 22.00 odpal transmisję na zywo: FJTB FunkJazzTical Beats – na pewno znajdziesz coś dla siebie

I poziom: Margin
II poziom: Dj Twister / Snack
III poziom: Dj War

START: 22.00
LISTA FB DO 23.00 WSTĘP WOLNY || LISTĘ ZAMYKAMY O 21.30
WSTĘP: 10 PLN do 23.00 / 15 PLN po 23.00
SELEKCJA 19+
————————–——————–
Rezerwacje: info@klubopcja.pl
————————–——————–