21.04 Resident Night: Hen x Krane x Wojna | Lista FB do 23.00 free

Trzeciego dnia festiwalowego Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 19-21.04.2018 zapraszamy na afterparty, podczas którego stery za konsoletami przejmą nasi rezydenci:

Dj Hen:
zajmuje się muzyką od 1998 roku. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt legalnych albumów, przy których współpracowal jako DJ! Zaczynał swoja przygode w 2000 roku będąc członkiem projektu BondSkład oraz Aifam. W 2002 Rozpoczął wspołpracę z raperem DonGuralEsko przy jego pierwszej solowej płycie „Opowieści z betonowego lasu” i do 2012 roku współpracował przy każdym projekcie tego artysty. Dj Hen ma na koncie w udział w kilkunastu turniejach i mistrzostwach Polski DJ (DMC, ITF/IDA, Vestax Estravganza – podejmując miejsce na podium).

DJ KRANE:
(czyt. KREJN) Urodzony 22 lutego 1987 w Poznaniu. Swoją historie z muzyką rozpoczął od grania imprez szkolnych. Od 2006 specjalizuje się w graniu czarnych brzmień, w głównej mierze R&B oraz Rapu. Jego ulubiony styl w muzyce to Dirty South pochodzący między innymi z Atlanty, oraz Twerk lecz na jego imprezach pojawia się szeroki przekrój czarnej muzyki (Rap, R&B, Ghetto Funk, Trap, Twerk, Dubstep, a nawet Hip-House). Tworzy również remixy, które często wykorzystuje w swoich setach.

DJ WAR
Kamil Wojnowski aka DJ War – członek Ready for War SoundSystem, Dj z zawodu już od ponad 15 lat. Rocznik 1986 swoją pierwszą imprezę zagrał mając 15 lat. Na dzień dzisiejszy mając za sobą ponad 1300 zagranych imprez to czołówka polskiego dj’ingu, w swoich setach serwuje mashup karaibskich brzmień jak Dancehall/Reggae/Soca z klasycznym HipHopem czy R&B aż po świeże brzmienia sceny klubowej Trap/Dubstep/Jungle/House a to wszystko doprawione porcją skreczy, loopów oraz efektów przy użyciu najnowszych osiągnięć techniki.

Muzyka: rap, r’n’b, hip hop, funk, pop, disco, house, mashup, trap, twerk, party rock, bass, urban.

START: 22.00
LISTA Z WYDARZENIA „WEZMĘ UDZIAŁ” DO 23.00 WSTĘP WOLNY || LISTĘ ZAMYKAMY O 21.30
WSTĘP: 15 PLN do 23.00 / 20 PLN po 23.00
Z OPASKĄ FESTIWALU SPRING BREAK: WOLNY
SELEKCJA 19+
————————–——————–
Rezerwacje: info@klubopcja.pl
————————–——————–