20.04 Pół Żartem Pół Serio: Envee, Cpt. Sparky x Soina | FB do 23 free

W ramach oficjalnego afterparty po festiwalu Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 19-21.04.2018 zapraszamy na muzyczny misz masz:

PÓŁ ŻARTEM PÓŁ SERIO (JAZZ, FUNK):
W latach 20tych XX wieku nowa, niesamowicie żywiołowa taneczna muzyka, zrewolucjonizowała świat. Tańczono ją w parach i samemu, na parkiecie, na ulicy, w pociągu i nawet na skrzydłach lecących samolotów. Tą muzyką był JAZZ. Do tej pierwotnej rozwibrowanej, pulsującej, porywającej energii powraca zręczny duet dżentelmeński – szarmancki Mr. Envee i osobliwy Cpt. Sparky.

Envee
Przedstawić go jako jednego z najbardziej cenionych w Polsce producentów to absolutne minimum. Maciej Goliński aka Envee to dj, muzyk i współtwórca uznanego w kraju jak również za granicą, kolektywu dj`skiego i grupy producenckiej Niewinni Czarodzieje (Innocent Sorcerers) działającej od 2003 roku. Niezwykle pozytywna i barwna osobowość polskiej sceny klubowej. Od lat czaruje wysmakowanymi, eklektycznymi setami spod znaku HQ, dalekimi od komercyjnych brzmień.

Cpt. Sparky:
DJ (w swojej karierze zagrał już ponad 2000 imprez), muzyk, grafik, twórca wizualizacji, teledysków i filmów. Syn znanego pisarza science-fiction Jerzego Lipki. Swoją działalność artystyczną rozpoczął na początku lat 90. W 2005 roku Cpt. Sparky wraz z trzema DJami: Papa Zurą, Burnem Reynoldsem i Mistim zakłada Soul Service – team DJski mający na celu wspólne promowanie ulubionych gatunków muzycznych: funka i soulu w klubach w Polsce.

RAP / R’N’B:
DJ Soina
Znany w całej Polsce jak i po za granicami kraju aktywnie działający od 15 lat reprezentant sceny dj’skiej, związany z wytwórnią Szpadyzor Records. Twórca serii mixtejpów Kręci Mnie Vinyl, imprezowego projektu Triple Impact oraz ambasador marki Beats by Dr.Dre. Na swoim koncie ma ponad 2000 zagranych imprez, dziesiątki festivali, setki koncertów, dzięki czemu wyrobił sobie swój niepowtarzalny styl! Oficjalny dj WSRH x donGURALesko

START: 22.00
LISTA FB DO 23.00 WSTĘP FREE || LISTĘ ZAMYKAMY O 21.30.
WEJŚCIE DO KLUBU Z LISTY FB JEST JEDNORAZOWE.
WSTĘP: 10 PLN do 23.00 / 20 PLN po 23.00,
Z OPASKĄ FESTIWALU SPRING BREAK: WOLNY
SELEKCJA 19+
————————–———————
Rezerwacje: info@klubopcja.pl
————————–———————