19.04 Tragarze – koncert w ramach Enea Spring Break | studencka opcja

W tym roku dołączyliśmy do grona klubów festiwalowych Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 19-21.04.2018. W ramach afterparty mamy przyjemność gościć zespół muzyczny Tragarze.
W skład grupy wchodzą muzycy ze Szczecina i Warszawy: Dj TwisterChillu(Raggafaya), Przemysław oraz instrumentalista i producent Piotr Pelo Gołdych. Jak sami piszą na swoim profilu: „Zwykli tragarze najczęściej używali prostych nosideł z rzemieniami i deską. My używamy muzyki”.
Zespół powstał około półtora roku temu, a już ma na swoim koncie studyjny album, który promuje singiel „Paranoje” –> teledysk: https://bit.ly/2HhYd6Z.
Styl muzyczny grupy to mieszanka hip hopu, reagge oraz funku jak również powagi z humorem i nowego z dobrze znanym. Refleksyjne teksty zostały wzbogacone o cytaty z kultowych filmów i seriali z lat 70. i 80. W nagraniach wzięli udział liczni goście a wśród nich: Bonson, Dominika Barabas, Robert Cichy i Kuba Knap.

Po koncercie –> Opcja dla studentów i nie tylko:

★ DO PÓŁNOCY CAŁY ASORTYMENT JEST ZA POŁOWĘ CENY.
★ STUDENCI PRZEZ CAŁĄ NOC WCHODZĄ DO KLUBU ZA FREE
★WCHODZĄC DO KLUBU NA LEGITYMACJĘ STUDENCKĄ OTRZYMUJE SIĘ JEDNORAZOWO KUPON NA PIWO

Floormaking:
★ Dj Twister

W każdy czwartek otwieramy dla Was dwa poziomy. Pierwszy jest koktajl barem, gdzie możecie napić się wyśmienitych drinków oraz szotów w atrakcyjnych cenach i swobodnie porozmawiać. Drugi poziom jest parkietem, speedbarem (wypasionego drinka również zamówicie), gdzie możecie upuścić swoich emocji 😉 i potańczyć do selekcji naszych rezydentów oraz gości.

WSTĘP:
Z OPASKĄ FESTIWALU SPRING BREAK: WOLNY
STUDENCI: WOLNY (Z AKTUALNĄ LEGITYMACJĄ)
POZOSTALI: 10 PLN
SELEKCJA: 19+
————————–————————–———
REZERWACJE: free na info@klubopcja.pl
————————–————————–———