szpagart

8.11 PIĄTEK

SZPAGARTY

w szczycie sezonu klubowego – potraficie to sobie wyobrazić?
Za deckami:
– Rubina – który wyrasta na jednego z najpoważniejszych animatorów poznańskiej sceny DJskiej; w zenicie formy, z najlepszymi bitami mobilizowanymi właśnie na ten tydzień.
– Kangura – który z hasłem „Funk N’Dead” poprowadzi Was w świeżość i prawdziwość old-schoolu. Wspierać go będzie live-act wybornego Donuta, którego wokalistka, Asia Fostiak, to być może najbardziej progresywny dziś wokal Poznania.
– Chmielixa – którego zapowiadać to prawdziwy zaszczyt i którego listę zwycięstw w turntablistycznych bitwach możecie policzyć na palcach więcej niż jednej ręki
Przed sztalugami:
Franek Mysza i Zbigniew Kot – gwiazdy wieczoru z Katowic przybywają z dawką swieżych płócien na wystawę. Żywa, dowcipna, prawdziwie wyzwalająca estetyka; 100% wild-style. Materiały Molotowa znowu trafią do właściwych rąk.
Na barze:
Tagujący barmani, egzotyka Bombilli, tańce na barze, prysznic z szampana, end-to-end Jäger tam i z powrotem, przepyszna pizza , animacje, baunsujący B- boye,i wiele wiele innych osobistości. Dajemy tyle ile możemy, wiec bierzcie..
Wyobraźcie sobie.SZPAGARTTT. Rozerwij się