16.06 G-House Party | Lista Fb do 23.00 wstęp free

DJ Vader VDR, jeden z ulubionych djów naszych Bywalczyń powraca do nas jak boomerang, tym razem z kumplem po fachu Dj Bajo

DJ BAJO pochodzi z Torunia i działa na scenie hiphopowej od 2001 roku. Jest silnie związany z rap core’ową grupą Bizarre. Obecnie rezyduje w „Sketch NITE” w Warszawie, „Libation” i „Makahiki” w Sopocie, klubie „Czekolada” w Łodzi, „SODA2.0” w Bydgoszczy, a także „NOX” w Toruniu. Jako dj w swoich setach opiera się głównie na muzyce hip-hop, rnb, twerk i dancehall, ale nie brakuje również innych gatunków i tematów muzcznych: breakbeatowo-funkowego i gitaro-mash’upowego brzmienia. Bajo występował na scenie bądź grał supporty z takimi artystami jak : EVE, Afu-Ra, Masta Killah, Killa Kela, Method Man, Gooral, Cheeba, Marika, Jamal, OSTR, Tede, Pezet, Donguralesko, Firma. W 2014 dołączył do kolektywu „Mamytownosie” gdzie wraz z Dj PeeM i Dj Sto organizują imprezy z muzyką elektroniczną spod znaku Deep House oraz G-House.

I tego ostatniego stylu możemy spodziewać się w sobotni wieczór
najwięcej. Poziom ogródkowy będzie należał do Prod. Ceha z teamu CO CIE TRAPY

POZIOM I Prod. Ceha
POZIOM II DJ Vader VDR / Dj Bajo

START: 22.00
LISTA Z WYDARZENIA „WEZMĘ UDZIAŁ” DO 23.00 WSTĘP WOLNY || LISTĘ ZAMYKAMY O 21.30. WEJŚCIE DO KLUBU Z LISTY FB JEST JEDNORAZOWE.
WSTĘP: 15 PLN do 23.00 / 20 PLN po 23.00
SELEKCJA 19+
———————————————-
Rezerwacje: info@klubopcja.pl
———————————————-