dntrt-page-001

23.06 Warszawski Dreszcz | Lista FB do 23.00 wstęp free

Warszawski Dreszcz to nasz nowy cykl prezentujący to, co najbardziej elektryzujące na klubowej scenie stolicy. Zaproszeni Panowie przeszyli swoimi dźwiękami takie warszawskie miejscówki jak: Niebo, Miłość Kredytowa 9, Bal, Hocki Klocki, Pomost 511 i wiele innych.

DNTRT – lublińsko – warszawski dj, ambasodor w Łowcach, dj, producent oraz remixer w duecie Tulipany. Gatunki, w których się lubuje to: Nudisco, disco, house, deep house, Indie
https://soundcloud.com/denaturat
http://www.mixcloud.com/dntrt/

Kuvau – DJ/Promotor, rozdarty pomiędzy Warszawą a Berlinem, w którym dumnie pełni rezydenturę. Miłośnik wysublimowanych brzmień oscylujących pomiędzy głębokim housem a minimalistycznym techno.
www.soundcloud.com/kuvau
www.mixcloud.com/kuvau

Miko Czajkowski – Dj i instrumentalista. Promotor i producent wydarzeń oraz muzyki. Współzałożyciel i basista formacji Popo, z którą od 2006 roku odwiedził wszystkie najważniejsze kluby alternatywne w całej Polsce i festiwale w Niemczech, takie jak transNATURALE, czy La Pampa Festival, prezentując wyjątkową energię połączenia instrumentów akustycznych i elektronicznych. W 2008 roku nominowany – wraz z zespołem – do nagrody „Następna duża rzecz” magazynu PULP. Współtwórca długogrającego krążka „Go upstream” i współautor singli, grywanych przez największe stacje radiowe takie jak Roxy, Trójka, czy Euro. Poniżej wybrane produkcje:
https://www.youtube.com/watch?v=u9cM0GSQS1w
https://www.youtube.com/watch?v=qhiaMOC5FBQ
https://www.youtube.com/watch?v=yDw9Z7ezZD4

Poziom ogródkowy będzie należał do dobrze znanego lokalnej publiczności –Dj Strugi Woogie Boogie ( rap, r’n’b, funk )

START: 22.00
LISTA Z WYDARZENIA „WEZMĘ UDZIAŁ” DO 23.00 WSTĘP WOLNY || LISTĘ ZAMYKAMY O 21.30. WEJŚCIE DO KLUBU Z LISTY FB JEST JEDNORAZOWE.
WSTĘP: 15 PLN do 23.00 / 20 PLN po 23.00
SELEKCJA 19+
———————————————-
Rezerwacje: info@klubopcja.pl
———————————————-