szpagart_nett17

17.01 PIĄTEK SZPAGARTY # 14 GRAJĄ KANGUR / LAYDJ / MENTALCUT / RUBIN / POLAR

17go stycznia, piątek. Nowy Rok, świeżość farby, wszystko lepiej, mocniej i od razu w dobrym rytmie – Szpagarty zapraszają. – Co mamy w karcie? – Crème de la crème.

Przede wszystkim – płótno. Centrum zainteresowania z Centrali. Szpagarty są czułe na wibracje, zamierzamy więc sprawdzić, czy czy ilość nowo powstałych murali, przekłada się na jakość Sceny w ogóle. A nic nie będzie lepszą syntezą historii obrazkowej Miasta, jak komiks. Michał Arkusiński, nasz – alfabetyczne – pierwszy malarz, jest silnie osadzony właśnie w tej formule. Z drugiej strony alfabetu, wspierać go będzie Zadek – mocne, totemiczne formy, którymi zamierzamy, ponad czasem, skomunikować się z przyszłością.

Na parterze DJ Polar – każdy, kto zna gościa, wie, że to najbardziej pozytywna energia pod gwiazdami. Pierwsze piętro: Kangur; Kangur, to Szpagarty, więc hop na pietro! Obok, z live actem – Apli Papli -> raz jeszcze! Pierwszy raz na Szpagartach ktoś gra dwa razy pod rząd, ale ostatnio było tak zajebiście, że musieliśmy to powtórzyć. Drugie piętro – mocniejsze trapowe brzmienie – i wielka dama polskiego chopped&screwed, LayDj z Krakowa, w asyście prawdziwych gentlemanów, Rubina i Mentalcuta, którzy jak nikt w Poznaniu wiedzą, jak przyjmować gości.

Z niecierpliwością czekamy rownież na wystawę przygotowaną przez artystów z Łodzi która standardowo odbędzie się na parterze klubu. Za barem: tradycyjnie już sprawdzamy, jakie są mixujące atrybuty Bombilli.W działaniach twórczych wspiera nas Molotow. Jak zawsze możecie się spodziewać pysznej pizzy, darmowych napitków oraz występów B- boyów

Wiemy, jak TO się robi.

5DJów, łódzki EDGE, ostry, styczniowy SZPAGART.