1601539_1417575175151394_1140791487_n

06.02 CZWARTEK ELOMELO GRAJĄ MENTALCUT I RUBIN OBRAZUJE WJU PARTER MIIX

Klub Opcja ma zaszczyt zaprosić wszystkie Piękne Panie i Dostojnych Gentlemanów na nowy czwartkowy cykl zatytułowany ELOMELO. Gospodarzami imprez będą dwa imprezowe koty w osobach Mentalcuta i Rubina wspomagane przez wizualizacje kolektywu .wju. Panowie zamierzają grać sporo muzyki, której na co dzień nie uraczycie w innych poznańskich klubach. Podstawą będą trapy i rapy, choć nie wykluczamy wycieczek w inne rejony muzycznego smaku. Wpadnijcie sprawdzić nową jakość i przekonać się, że czwartek to idealny dzień na melanż! Odpinamy!

+ KAŻDY CZWARTEK
+ s t a r t : 21:00
+ w s t ę p : FREE!

g o s p o d a r z e + c y k l u :

+ M E N T A L C U T +
nagrodzony przez DJ Magazine tytułem dla Najlepszego DJa w Polsce Roku 2009. W pierwszych latach swojej kariery intensywnie związany ze sceną turntablistyczną, w 2004 roku został wicemistrzem Polski federacji ITF. Od 2003 do 2006 roku współautor cotygodniowej audycji promującej nowe brzmienia w Radiu Merkury. W 2010 zajął czwarte miejsce w międzynarodowym konkursie Next Generation DJ. Ma na swoim koncie kilkaset imprez w całym kraju, również na festiwalach Heineken Open’er, Selector i Coke Live Music. Autor EPki „Nuff To Burn” wydanej nakładem amerykańskiego Car Crash Set Records. Twórca remiksu „Zróbcie miejsce” umieszczonego na kompilacji „Niewidzialna Nerka” (S1 Warsaw, 2012). Występował w Szwajcarii, Irlandii, Czechach, Austrii, Niemczech oraz na Słowacji. Dzielił scenę z m.in. A-Trak (USA), Lunice (CAN), Sinjin Hawke (CAN), Klever (USA), Scottie B (USA), Sammy Bananas (USA), Dj Assault (USA), Dizzee Rascal (UK), Rico Tubbs (Finlandia), Tomb Crew (UK), L-Vis 1990 (UK), Cid Rim (Austria), Egyptrixx (Kanada), Oneman (UK), Dimlite (Szwajcaria), Zhao (USA), Tigerstyle (UK), Kid Fresh (Niemcy), Rafik (Niemcy), Kazey (Francja), Dexplicit (UK), Grasscut (UK), Bill Youngman (USA) i Tuco (UK).
https://www.facebook.com/DjMentalcut
https://soundcloud.com/mentalcut

+ R U B I N +
Rocznik ’85. Zakochany w muzyce. Imprezowy kot, party rocker pełną gębą. Zanim stanął za djką przez kilka lat koncertował w całym kraju udzielając się w kilku zespołach ze sceny hardcore. Graniem imprez zainteresował się w 2009 roku i mniej więcej od tego czasu może narzekać na brak wolnych wieczorów, bo djem jest na tyle często, że jeśli akurat nie gra, to prawdopodobnie odsypia. Kręcąc czarnymi płytami lawiruje między funkiem, hip hopem, breakbeatem, tanecznymi klasykami w zaskakujących aranżacjach, dorzucając do tego elementy d’n’b, deep house’u i trapu. Potrafi doskonale wczuć się w klimat publiki zebranej w klubie i doprowadzić ją do prawdziwej euforii na parkiecie.
Jest rezydentem klubu Opcja w Poznaniu i ojcem założycielem ChillDilla TV.
https://www.facebook.com/rubinrobiraban
https://soundcloud.com/rubinrobiraban

klimat, jakiego możecie się spodziewać:
+ TNGHT – Higher Ground
http://youtu.be/6HzyUHxmkg0
+ Baauer – Yaow!
http://youtu.be/wIK8GS16r2s
+ Diplo feat. Nicky Da B – Express Yourself
http://youtu.be/BKaL7WL-onI
+ Tyga – Dope (Explicit) ft. Rick Ross
http://youtu.be/q9xpsmDXy48
+ Kendrick Lamar – Backseat Freestyle
http://youtu.be/EZW7et3tPuQ
+ Major Lazer – Jet Blue Jet (feat. Leftside, GTA, Razz & Biggy)
http://youtu.be/Wha1sKumYQ4
+ Janet Jackson – I Get Lonely (DJ Hoodboi Remix)
http://youtu.be/UU-o9WmbnOI