1601539_1417575175151394_1140791487_n

06.03 CZWARTEK PARTER MIIX VOL 8 NORBERT JANKOWSKI I MONIKA GRZEŚKOWIAK MUZYKA MICROMISSION PIĘTRO ELOMELO MENTAL CUT /RUBIN / OBRAZKI WJU

MIIX

Czyli kultura remiksu. Bazą jest impreza, popychana w transowość przez naszych remiksujących. Operacji i nadużyć dokonujemy nie tylko na muzyce (Kolektyw Micromission!), ale również na obrazie (w tym ruchomym), tekście (pisanym i mówionym) oraz geście. Totalność stosowanych środków rekompensujemy sobie szlachetnym wypięciem na to, co nam się nie podoba.

ELOMELO

Klub Opcja ma zaszczyt zaprosić wszystkie Piękne Panie i Dostojnych Gentlemanów na nowy czwartkowy cykl zatytułowany ELOMELO. Gospodarzami imprez będą dwa imprezowe koty w osobach Mentalcuta i Rubina wspomagane przez wizualizacje kolektywu .wju. Panowie zamierzają grać sporo muzyki, której na co dzień nie uraczycie w innych poznańskich klubach. Podstawą będą trapy i rapy, choć nie wykluczamy wycieczek w inne rejony muzycznego smaku. Wpadnijcie sprawdzić nową jakość i przekonać się, że czwartek to idealny dzień na melanż! Odpinamy!